Kategorie
Polecamy
Fagottino Munz BN 595 M
Netto: 4 796,75 zł
Brutto: 5 900,00 zł
Fagottino Munz F Wood
Netto: 7 723,58 zł
Brutto: 9 500,00 zł
Promocje
Amati ABN 41 IV
Netto: 16 178,86 zł 15 365,85 zł
Brutto: 19 900,00 zł 18 900,00 zł
_

Współpracujemy z:

 

       Andrzej Munz

Tłumacz Google
O firmie

Firma w formie spółki cywilnej pod nazwą „Bassoon Center K.Munz, M.Gordiejuk S.C.” założona przez Kamila Munz oraz Marka Gordiejuk powstała w styczniu 2015 roku w Bydgoszczy. Celem firmy jest stworzenie największego w Polsce centrum fagotowego, współpracującego z profesjonalnymi muzykami – fagocistami, mogącego zadowolić pod względem asortymentu oraz fachowej obsługi jak i serwisu nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kamil Munz, obecnie student Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie trąbki. Przez długie lata, doglądając pracę swojego Taty Andrzeja Munz – muzyka solisty grającego na fagocie w Filharmonii Pomorskiej im. Jana Ignacego Paderewskiego, prowadzącego również firmę pod nazwą „Muzykalia” – która specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie głównie instrumentów dętych drewnianych z naciskiem na fagoty, postanowił pójść w Jego ślady i otworzyć własną działalność korzystając z nabranego wcześniej doświadczenia, współpracując przy tym z firmą Taty.

Marek Gordiejuk, wychowywał się w muzycznej rodzinie, gdzie Tata był kompozytorem oraz wykładał harmonię w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Mama jest pianistką, gdzie w Państwowym Zespole Szkół Muzycznych im. Artura Rubinstein w Bydgoszczy przez długie lata udzielała lekcji fortepianu oraz akompaniamentu.

Obaj muzycy postanowili otworzyć własną firmę - zawiązać spółkę pod skróconą nazwą „Bassoon Center S.C.” specjalizującą się w sprzedaży fagotów oraz akcesoriów fagotowych korzystając z doświadczenia firmy „Muzykalia”, z którą będą ściśle współpracować w zakresie sprzedawanego asortymentu jak i serwisu instrumentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bassoon-center.com oraz sklepu stacjonarnego przy ul. F.Chopina 27, 85-092 Bydgoszcz.

Kamil Munz

Marek Gordiejuk


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.